Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Preston Douglas, Child Lincoln: Kód smrti

kod-smrtiPopis knihy na internetu a záložce se týká jen 1. úvodní části, další příběh je již jiný. Kniha je napsána v obvyklém stylu, v normálním životě by kniha skončila po 10 stránkách, zde vždy někdo vybere z nabízených možností tu nejhorší či nejhloupější a tím to může dál pokračovat. Je to taková negovaná metoda minaxu, vyberu všechny možné nejhorší varianty a z nich místo výběru té nejlepší vyberu tu nejhorší. Pokud vás baví takový výběr pokračování, Američany to asi zjevně také baví, tak je to kniha pro vás, tedy logiku v ní nehledejte. Jaký krásný je, či bohužel byl, právě zesnulý Tom Clancy, který psal knihy podle her  a naopak, podle jeho knih se hrály hry, tedy logika. A samozřejmě, nějaký sex tam také najdete, co jiného by měli dělat hrdinové mezi střílením a utíkáním?

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Stránky