Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Co rád čtu

Neville Katherine: Velká osma, vyšlo ještě Počítač, který vykradl banku, slabší, četl bych ty další její knihy, http://www.katherineneville.com/the-books/

FORSYTH Frederick všechno, špička je Boží pěst

Cussler Clive: ty co psal sám, http://www.clive-cussler-books.com/, s hlavním hrdinou Dirk Pitem. A byl jsem u „NUMA“, měli tam v patře nádrže s rybami a dole bazén se slepým tuleněm.

Clancy Tom: ty co psal sám

01 – Bez výčitek – Příběh Kellyho likvidující drogovou mafii.

01 – Hon na ponorku – když kapitánu ponorky Ramiusovi zemře kvůli špatným lékům manželka, rozhodne s emigrovat s ponorkou do USA. Zfilmováno jako A.

02 – Vysoká hra patriotů – bývalý námořník Jack Ryan zachrání v Londýně při atentátu život princi z Walesu a jednoho z teroristů zabije. A bratr zabitého teroristy se rozhodne jeho smrt pomstít. Zfilmováno jako A-.

03 – Kardinák z Kremlu –

04 – Jasné nebezpečí – Prezidentovi přátelé jsou zavražděni drogovým kartelem. A prezident se rozhodne tajně proti kartelu v Kolumbii zasáhnout speciální jednotkou. Ale drogový kartel také jedná, zavraždí velvyslance USA, zjistí přítomnost speciální jednotky a zajme přeživší členy. A Jack Ryan se vydá je zachránit a osobně se zapojí do boje za osvobození. Zfilmováno jako B (plně vyzbrojený velký vojenský vrtulník  z knihy je ve filmu nahrazen malým vrtulníkem).

05 – Nejhorší obavy –

08 – Čestný dluh – Japonský průmyslník se rozhodne zaútočit na USA, nejprve provede elektronický útok na burzu, poté Japonci obsadí Saipan. A Jack Ryan se stane viceprezidentem. a prezidentem.

09 – Z Rozkazu prezidenta – Teroristé zaútočili na USA bakteriologickou zbraní – ebolou, zajmou jeho dceru (Bábovičku)  ve školce, vznikne Sjednocená Islámská republika.

Rudá bouře – Sovětský svaz po teroristickém útoku přijde o zásoby ropy. Ústřední výbor KSČ se rozhodne ropu získat obsazením území Perského zálivu. Ale předtím potřebují zablokovat země NATO, které by obsazení území Perského zálivu poškodilo. Sovětský svaz provede po vzoru Hitlera falešný útok na sebe, zavraždí své děti, po vzoru Stalina popraví pro výstrahu některé vysoké velitele a vojáky. Jenže přípravy na válku okolnímu světu neujdou, sovětské teroristy v Německu poznají snadno i podle špatně opravených zubů. A začne sovětský útok na západ, okupační vojska obsadí Island.

Khoury, Raymond: Poslední templář, Svatyně, Spása templářů, Ďáblův elixír

Stránky