Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Doetsch Richard

Zloděj nebes

Zloděj víry

Chcete věčně žít? Pokud potřebujete najít elixír, stačí najít někoho, kdo umí něco nalézt a pak ho vydírat rukojmím. A musí to být i bohaté rukojmí a jeho příbuzní či přátelé mají také peníze, tedy není problém kamkoliv doletět, víza nejsou problém, není problém cokoliv koupit a sehnat, tedy i v Moskvě horolezeckou výstroj. V knize je popisován Kreml a jeho podzemí tak, že máte pocit, že autor snad to podzemí musel prolézt osobně.
Dokázali byste zničit něco, na co byste se nepodívali a ani byste netušili, co ničíte? A po vzoru Cusslera hrdinové nalézají něco z minulosti a navíc nepoškozené, schoval si to tam jeden vládce, když viděl, že v jeho zemi by se to mohlo zničit. Škoda, že to nemůže být pravda.
Padouchem je opět náboženský vůdce, kterému jeho věřící bezmezně věří a sypou mu peníze tak, že máte pocit, že by nebylo od věci nějaké takové náboženství založit. To ateista nikdy nepochopí. A když se pohybujeme po Moskvě, musí tu být bývalí agenti KGB nebo generálové.
Hlavní hrdina umí vyřadit libovolné poplašné zařízení a vyzná se ve schématech výtahu, ačkoliv jsou psaná v ruštině a dotyčný rusky neumí. Hlavní hrdinové zabíjí nevinné mladé ruské vojáky. A stále se někdo zajímá a zase zachraňuje.

Stránky