Translate my blogs and pages with Translator!

Zrušil jsem web na doméně elibri.cz,
je přesunut sem na Myriada.cz.

Doetsch Richard

Zloděj nebes

Zloděj víry

Chcete věčně žít? Pokud potřebujete najít elixír, stačí najít někoho, kdo umí něco nalézt a pak ho vydírat rukojmím. A musí to být i bohaté rukojmí a jeho příbuzní či přátelé mají také peníze, tedy není problém kamkoliv doletět, víza nejsou problém, není problém cokoliv koupit a sehnat, tedy i v Moskvě horolezeckou výstroj. V knize je popisován Kreml a jeho podzemí tak, že máte pocit, že autor snad to podzemí musel prolézt osobně.
Dokázali byste zničit něco, na co byste se nepodívali a ani byste netušili, co ničíte? A po vzoru Cusslera hrdinové nalézají něco z minulosti a navíc nepoškozené, schoval si to tam jeden vládce, když viděl, že v jeho zemi by se to mohlo zničit. Škoda, že to nemůže být pravda.
Padouchem je opět náboženský vůdce, kterému jeho věřící bezmezně věří a sypou mu peníze tak, že máte pocit, že by nebylo od věci nějaké takové náboženství založit. To ateista nikdy nepochopí. A když se pohybujeme po Moskvě, musí tu být bývalí agenti KGB nebo generálové.
Hlavní hrdina umí vyřadit libovolné poplašné zařízení a vyzná se ve schématech výtahu, ačkoliv jsou psaná v ruštině a dotyčný rusky neumí. Hlavní hrdinové zabíjí nevinné mladé ruské vojáky. A stále se někdo zajímá a zase zachraňuje.

Stránky