Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Časopisy sci-fi, fantasy, záhady

Záhady života
Vychází měsíčně od 17. června 2011, vydává ho Ramaja s.r.o. Jde spíše o esoterický časopis. Má web http://www.zahadyzivota.cz/.

Záhady & Mysterie
Vychází 2× ročně

Magazín 2000 záhad
Vychází měsíčně, patrně od roku 2000, vydává ho ???. Časopis má web http://www.magazin2000.cz.  Některá čísla je možné stáhnout (spíše nelegálně) z webu uloz.to.

Enigma
Vychází měsíčně od roku 2007, vydává ho RF Hobby s.r.o. (která vydává velku řadu časopisů), časopis má web http://rf-hobby.cz/?profil=enigma a jeho popis je na dalším webu http://enigma.magaziny.cz/ na obou odkazech jsou ukázky z časopisu. Mám k dispozici časopis z října 2009, je plný fotek mrtvých lidí, toto číslo působí spíše depresivně.

Camelot
Vycházel zdarma jako e-časopis v letech 2008-2010 na webu www.camelot.czweb.org. Všechna čísla je možné stále stáhnout na webu časopisu. Čísla mají přes 20 stránek, někdy si ho přečtu.

Fantastická fakta
Vycházel měsíčně jako papírový časopis v letech 1997-2003 ve vydavatelství Ivo Železný, web jsem nenašel ani na Web Archive.org.  Některá čísla je možné stáhnout (spíše nelegálně) z webu uloz.to. Viz také blog Otomara Dvořáka.

BIOTRONIKA

Časopis vydávaný tak 2× do roka za spolupráci se Společenstvím Josefa Zezulky a profesní komorou Sanátor – svaz biotroniků Josefa Zezulky. Obsahuje i nějaké přednášky biotronika Tomáše Pfeifera.

Bytí

Nevím přesně, zda jde o pravidelně vydávaný časopis, zda nyní ještě vychází, zda vychází jen jako nějaké náhodně vydávané periodikum. Vydával se od roku 1994.

Stránky