Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Christopher Paul: Údolí Templářů

udoli-templaruDalší z templářské série s vysloužilým rangerem-podplukovníkem  americké armády Johnem Hollidayem , který učí na West Pointu historii. Jde o záchranu měst v USA před teroristy. Peníze pro hlavního hrdinu opět nejsou problém, není pro něj problém si na komunistické Kubě pronajmout letadlo či motorový člun. To Dirk Pitt v Cusslerově Kyklopovi to měl na Kubě složitější a řešil to elegantněji. Má vždy štěstí, ať je situace sebesložitější, chová se trochu drsně a zabíjet mu nedělá problém. Seznámíme se s Kubou, po které se hrdinové se přesunují, narazíme i na rakety, které tam kdysi přivezli Sověti. Kniha je sice naivní a nereálná, ale dá se číst, kde se nachází to údolí Templářů, zakončení je také zajímavé.

Templářská série
Meč templářů
Kříž Templářů
Trůn templářů
Spiknutí templářů
Legie templářů
Rudý templář
Údolí Templářů – Plejáda 2012

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Stránky