Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Brown Dan: Inferno

infernoPo Ztraceném symbolu padá v Infernu úroveň na minimum. Jako by autor vzal nějaký thriller zabývající se bioterorismem a jeho myšlenku recykloval a doplnil texty z turistického průvodce, které v knize převažují. A aby to bylo „napínavé“, když je již každému jasné, že něco nesedí, je obrat o 180° a děsný zmatek a mnoho stránek trvá, než se hlavní hrdinové vypovídají a zmatek srovná, říkáte si, opravdu jsou hlavní hrdinové takoví hlupáci? Hlavní hrdinové mají vždy vysoké IQ a hlavně, mají možnosti, zdroje, peníze, když potřebují letadlo, letenku, jízdenku, tak samozřejmě nemohou používat své platební karty, tak si o to někomu prostě řeknou. Mimochodem, nepůjčí mi někdo letadlo na otočku do Florencie, poletím zachraňovat svět? Knihu nijak nedoporučuji, maximálně si jí půjčit či stáhnout z internetu.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Stránky