Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Cyprisová Lenka: Královské tajemství

kralovske-tajemstviKniha slibující záhadu minulosti, která tam opravdu je. Autorka ale dala do knihy hodně sexu a hodně červené knihovny, tedy jde vlastně o 2 témata, o záhadu minulosti a o víru, že každá dívka nakonec najde někoho, kdo se do ní zamiluje a bude jít mít rád takovou, jaká je (viz současný trend filmové Upíří ságy). Možná vás zarazí popisované detaily sexu (ke kterým se dostal na „stará kolena“ i takový spisovatel jako Wilbur Smith v knize Šelma, který si to asi nechal od někoho napsat a ten to s detaily přehnal) a pokud se podáváte na odkaz o spisovatelce, tak se dohaduji, že v detailních otázkách sexu si patrně nechala radit od svého bratra (přečtete si knihu, pochopíte).
Nechme víru dívkám, že naleznou prince, a přečtete si knihu, ať vás zajímají záhady minulosti (jako mě) či sex a červená knihovna, co vás nezajímá, můžete přeskočit.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Stránky