Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Schnabel Ulrich: Umění zahálky

schnabe-_Umeni_zahalkyKniha, která ženám vysvětlí, proč se nemají rozčilovat, když manžel odpočívá. Pochopíte, proč někam nemůžete dojet autem. Jak na vás působí pult plný různých druhů sýrů? Jak Galileo objevil princip přitažlivost, v laboratoři nebo při ležení pod stromem? A dodávám k e-mailům, proč nevyřizujte poštu podle vzoru mé kolegyně, která udělala Ctrl+A, Del a spokojeně hleděla na prázdnou e-mailovou schránku? Spánek před den je prospěšný, akorát v naší kultuře na něj nejsme zařízeni a zvyklí. Proč někde pracující horalé nechápou, co je to volný čas? Monou Lisou a nebo jste si jí jen vyfotili a běželi dál?
Akorát mě v knize zarazil pojem Hardvardská univerzita, každý přece ví, že je to univerzita pana Harvarda, tedy Harvardova, než mi byl ukázán vydavatelem pojem na webu ÚJČ, opravdu, je to možné to takto česky psát. Ale Karlovská univerzita prosím nepište, to v češtině povoleno není.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Stránky