Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Orth + Blindaová: Lituji, minuli jsme přistávací dráhu

Kniha, při které jsem se hlasitě smál. Jde o sborník příspěvků zaslaných na e-mail německé redakce Spegel-online. Příspěvky jsou v němčině, není problém si pomoci překladem Google Translator.

  • Dobře známe trojhmat na oživení počítače, Ctrl+Alt +Del či vypnutí a zapnutí počítače. Něco podobného používáme i u aut, v autě nemají počítače klávesnici, tak musíte vypnout a zapnout zapalování. Ale že něco obdobného se dělá i v letadle? Tedy že resetujete počítač trojhmatem či dokonce vypínáte a zapínáte motor? Ano, je to tak.
  • Při nástupu do letadla se zeptejte pilotů a letušek, kam letadlo letí, nebyli byste prvními, které autobus dovezl ke špatnému letadlu. Inu, na rozdíl od vlaku na letadle nevisí cedule s cílovou stanicí.
  • Sice je  „sex  romp at 30 000 feet“ zakázán, ale pro jistotu jsou na záchodech 2 kyslíkové masky.
  • Hlášení pilota: „Řídící věž zkontrolovala při přeletu podvozek a ten je v pořádku vysunut, ignorujte tedy žlutá hasičská auta kolem dráhy.
  • Do Guinessovy knihy rekordů byl zapsán nejdelší klouzavý let s dopravním letadlem, letadlo City od Edinburgh při výpadku motorů kleslo o více než 7 kilometrů.

Vřele doporučuji, knížku či web.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Stránky