Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Jak má vypadat bestseller…

Přečtu jeden bestseller. Hlavní hrdinové jsou na začátku samozřejmě bez trvalých partnerů, rozvedení či ovdovělí. Mají či měli děti, ale žijí sami, děti vidí málo či vůbec.
Oba jsou pro druhé pohlaví přitažliví, přesto jeden z nich žije dokonce již 20 let bez sexu. Ale jak se uvidí, tak je jasné, kde vášnivě skončí co nejdříve a musí to být vždy zážitek „na celý život“. Je jasné, že autor chce – potřebuje tam dostat sex. A nevěra není ve společnosti to správné, tak se musí  sex mezi hrdiny nějak „legalizovat“. A samozřejmě musí žít daleko od sebe, abychom se v další knize dozvěděli, že se kvůli vzdálenosti rozešli a hrdina může navázat další „vášnivý“ vztah.
Hrdinové musí mít skoro vždy vysokoškolské vzdělání, výjimkou není doktorát či i dva. Musí mít postavení, nejsou žádný „noname“, jsou známí a lidé je obdivují. Nesmí mít pevné povolání, musí být takové, kde si mohou brát volno kdy chtějí.
Mají vždy zdroj peněz,a by se nemuseli ve své činnosti omezovat, takže jezdí či létají všude tam, kde potřebují.
V této knize naštěstí hrdinové nejsou alkoholici. Dali byste alkoholikovi zaměstnání?
Kdybyste to takto napsali, nestyděli byste se? Ale aby byla kniha „best seller“ tak musí mít takovou strukturu a takové hrdiny.-

Stránky