Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Bureš Roman: Propast času

propast-casuPo dlouhé době kniha, kterou bych si koupil. Databázeknih je také plná kladných příspěvků. Autor vzal své oblíbené legionáře a nechal bojovat v různých časech a proti různým armádám.
Přemýšlím, kde vzali legionáři tolik jídla a obilí pro své koně…
Kolik je tu dívenek, co studují  archeologii a starověkou latinu, tedy studium, co vás zavede maximálně na Úřad práce. Ale někdo se musí s těmi legionáři v knize domluvit…
Myslíte, že v Československu před rokem 1989 žily tlusté ženské, co se dělali důležité, že jejich příbuzný je na Ústředním výboru komunistické strany či na jiné komunistické funkci? Ano, jedné obdobné komunistce jsme říkali „měchuřina“. 
Věta na straně 151: „Myslíš, jestli jsem se včera divoce a vášnivě milovali?“ V každém počítačovém programu a v každé knize se najde chyba, i když by tam být neměla, že paní Jůzlová. Ale je.
Ale to jsou jen drobnosti a doufám, že kniha bude mít pokračování a klidně může mít i chyby.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Stránky