Translate my blogs and pages with Translator!

Dočasně jsou zakázány všechny komentáře. Kriminální skupiny a jednotlivci stále útočí svými nesmyslnými komentáři v různých řečech.

Autorské poplatky se zvyšovat nebudou

Autorské poplatky se zvyšovat nebudou, poslanci kupodivu projevili zdravý rozum, viz článek na iDnes.cz. Co mi vadí více, jsou poplatky za vysílání Českého rozhlasu a České televize, které jsou na úrovni ceny nového radia a nové televize, tedy při koupi se zavazujete platit celkově daň 100 % k ceně radia a televize. A to i tehdy, když Český rozhlas vůbec nesledujete, jako já, a když je vám i televizní vysílání České televize ukradené. Snad půl hodiny týdně sleduji Toulavou kameru.
Jenže kdyby si lidé mohli dobrovolně přeplácet příjem Českého rozhlasu a České televize, tak by obě organizace do pár měsíců zkrachovaly.
Co poslanci nezvládli, když schválili, že všichni jsou asi kriminálníci, kteří si kopírují na prázdná CD něco autorsky chráněné. Já si dělám zálohy svých dat a za to ještě platím Dilii poplatek.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Stránky